O firmie

 

Prosto z natury powstało we wrześniu 2022 roku, jako odpowiedź na moje pragnienie tworzenia rzeczy niebanalnych, i dzielenia się tym z innymi. 
Okazało się być strzałem w dziesiątkę, pozwalając mi jednocześnie być obecną mamą dla naszej uroczej Piątki, jak i realizować swoje pomysły. W międzyczasie zadziało się tak dużo dobra, otrzymałam mnóstwo wsparcia i inspiracji od wielu osób, a co najważniejsze, okazało się  mocno jednoczące dla naszej całej Rodziny. I tak jest do tej pory, że mogę liczyć na ogromne wsparcie najbliższych w tym przedsięwzięciu. Dzięki temu firma nabrała prawdziwie rodzinnego charakteru. Którego serce i centrum dowodzenia jeszcze nadal znajduje się w naszej domowej kuchni, choć w tym roku planujemy przenieść się do prawdziwej pracowni. 

W naszą pracę wkładamy zatem nie jedno ale kilka serc i myślę, że to właśnie czuć w naszych dziełach, o czym mi niejednokrotnie piszecie. 

 

 

Naszą misją jest, by w Waszych wnętrzach zadomowiły się świece o prostym, naturalnym składzie, unikatowym, miodowym zapachu, które oprócz ciepłej, domowej atmosfery, jaką wokół siebie tworzą dodatkowo działają prozdrowotnie i oczyszczająco.

Bo wosk pszczeli to najprawdziwsza jakość! Najdroższy z dostępnych wosków, całkowicie naturalny i bezpieczny

Korzystajcie zatem z jego wspaniałych właściwości na co dzień, w czym Wam chętnie pomożemy 😍

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl